dziunia - komentarze


co by tu napisac siedze w domu i sie nudze nie mam co robic siedze tylko i rozmyslam nad roznymi sprawami i dochodze do coraz gorszych wnioskow... nie wazne... w ogole to wszystko jest chore co sie ze mna wiaze ja sama jestem chora wiec.. wlasnie. nic mi sie nie udaje i wszystko zawsze musze spiepszyc cala ja do kitu i tyle ...

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
06.07.2005 :: 17:07 :: ahn118.internetdsl.tpnet.pl

dziunia

no moze i pisze ze sie nudze bo jesli siedze na kompie to znaczy ze sie nudze ale jak widac rzadko siedze hehe posprzataj mieszkanie dobre... a jesli nie da sie czytac tego co pisze to nie musisz ja nikogo nie zmuszam!!!! a co do matury to moja sprawa nie musisz mnie jescze bardziej dobijac( podpisz sie jakos innaczej bo imie mi nic nie mowi ) a to co pisze na moim blogu to sa moje odczucia z danej chwili (zazwyczaj) narka
06.07.2005 :: 14:53 :: ntwklan-62-233-151-5.devs.futuro.pl

justyna

bez przerwy piszesz ze sie nudzisz i tak Ci zle. Nie da sie tego czytac. Posprzataj mieszkanie, wyprowadz moze psa a nie pisz wiecej tych glupot. Mozesz przygotowywac sie tez do matury z polskiego bo z tego jak piszesz zajmie ci to sporo czasu.
13.06.2005 :: 16:54 :: ahn118.internetdsl.tpnet.pl

dziunia

latwo powiedziec ale wcale nie jest tak pieknie jak by sie wydawalo czasem sobie mysle ze lepiej jest chyba miec chlopaka na 3 miesiace jak ty i kilku a nie 1 przez 3 lata bo uwierz mi wcale nie jest tak fajnie jak sie wydaje niestety
13.06.2005 :: 16:47 :: host-ip194-90.crowley.pl

PATI

Dziunia co za glupoty wypisujesz !!?? Chyba nie doceniasz tego co masz!! Jestes z chlopakiem od 3 lat a spojrz na mnie ja zaledwie bylam z facetem najdluzej 3 miesiace i powiedz mi czy bys chciala byc na moim miejscu...!!! Mowie Ci zacznij doceniac to co masz, bo naprawde masz cos najcenniejszego (jak dla mnie) w zyciu- MIŁOŚĆ DO NIEGO!!
Talk.pl :: Wróć